Co założyć w dzień ślubu?

ślub

Masz już wybrany wymarzony model sukni ślubnej? Najtrudniejsza decyzja jest już zatem podjęta – wyszukiwanie dodatków to już o wiele prostsze zadanie. Jedną z kwestii, nad którymi zastanawiają się przyszłe panny młode jest wybór pomiędzy rajstopami i pończochami.

Większość panien młodych wybiera tego dnia pończochy samonośne lub specjalny komplet bielizny wraz z pasem do pończoch. Jeśli jednak krój Twojej sukni pozwala Ci na założenie rajstop, zastanów się nad takim rozwiązaniem.

Ślubne rajstopy – jakie wybrać?

Białe rajstopy ślubne stanowią alternatywę dla pończoch. Są cienkie i wygodne, a panna młoda nie musi obawiać się zsuwania podczas ceremonii czy tańca.

Rezygnujesz także dzięki nim z pasa, który dla nieprzyzwyczajonych osób jest mało wygodną opcją. Rajstopy to także rozwiązanie na chłodniejsze dni: jeśli planujecie ślub zimą, musisz zadbać nie tylko o piękny wygląd, ale również komfort termiczny. Białe rajstopy są dla Ciebie dodatkiem wyłącznie na Komunię? Możesz zastąpić je cielistymi, niemal niewidocznymi rajstopami. Pamiętaj jednak, że to rozwiązanie nie dla każdej panny młodej. Duża sukienka o kroju księżniczki o wielu warstwach będzie trudna w obsłudze, szczególnie w niewielkiej łazience.

Możesz mieć w tym wypadku problemy z założeniem ponownie rajstop, więc jeśli nie chcesz za każdym razem wołać na pomoc świadkowej, wybierz pończochy, które będą prostsze w obsłudze oraz nie wymagają zdejmowania. Decyzja należy do Ciebie – ważne, byś w tym szczególnym dniu czuła się pięknie i wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *